Informační technologie
  Správa PC a sítí
  Ekonomický systém
  DIRIGENT
     Účetnictví
     Sklad, Mzdy, Majetek...
     Technická podpora
  Tvorba www stránek
  Prodej hardware a
  software

  Finance
  Finanční poradenství
  Investování do zlata

  Volný čas
  Šipkový klub ŠK U Albíny
  FOTO - Fotogalerie

 
  Hurta Software
  software - hardware - finance

Ing. Vladimír Hurta
tel.: +420 602 311 707

 

   

     "DIRIGENT ...
               ... každá koruna hraje."

 

Ekonomický systém DIRIGENT 5.1 - účetnictví

DIRIGENT 5.1 nabízíme ve dvou variantách. Pro podnikatele - fyzické osoby je určena daňová evidence (jednoduché účetnictví), pro společnosti - právnické osoby je základem podvojné účetnictví. Základní účetní agendu doplňuje několik dalších modulů, které jsou společné pro obě varianty programu: faktury, objednávky, sklad, mzdy, majetek, kniha jízd. Z jednoho režimu do jiného se můžete přepínat pomocí kombinace kláves. Ušetříte si tak procházení v nabídce programu.

Program řeší všechny běžné činnosti spojené s účtováním dokladů - příjem a vystavování faktur, účtování paragonů a interních dokladů, úhradu faktur a účtování banky. Je zde i modul JCD pro snadnější účtování celních deklarací. Poskytuje běžné výstupy - výkaz zisku a ztrát, rozvaha, předvaha, přiznání DPH.

Účtování je rychlé a přehledné. Neustále vidíte, co jste zaúčtovali. Doklady se nikde "neztrácejí" v útrobách systému. Snadno si je kdykoli zobrazíte. Neustále máte k dispozici stav hlavních účtů jako jsou například pokladna, banka, pohledávky a závazky.

 Naší snahou bylo vytvořit účetní program, který snadno zvládne každá účetní.