Informační technologie
  Správa PC a sítí
  Ekonomický systém
  DIRIGENT
     Účetnictví
     Sklad, Mzdy, Majetek...
     Technická podpora
  Tvorba www stránek
  Prodej hardware a
  software

  Finance
  Finanční poradenství
  Investování do zlata

  Volný čas
  Šipkový klub ŠK U Albíny
  FOTO - Fotogalerie

 

[CNW:Counter]

poslední aktualizace 9.7.2012

 

  Hurta Software
  software - hardware - finance

Ing. Vladimír Hurta
tel.: +420 602 311 707

 

   

     "DIRIGENT ...
               ... každá koruna hraje."

Ekonomický systém DIRIGENT 5.1

Nejen každá koruna, ale každý haléř musí hrát ve Vašem účetnictví. K tomu potřebujete maximálně přehledný program, ve kterém lehce najdete co hledáte. DIRIGENT 5.1 vyniká právě těmito vlastnostmi. Zapsané doklady máte na obrazovce ve formě velké tabulky (nebo knihy), do které připisujete další a další řádky. Po tabulce se můžete pohybovat nahoru a dolů. Tak snadno zkontrolujete, zda jste na něco nezapomněli. Jednoduché ovládání programu si většina uživatelů osvojila během několika minut, takže se nemusíte obávat týdenního školení.

Rychle, ale správně!

Základem rychlosti programu je programovací jazyk Turbo Pascal, ve kterém je vše vytvořeno. Na současných počítačích Pentium prakticky nečekáte na odezvu programu. Pouze u velkých objemů dat mohou některé operace trvat několik desítek sekund.

DIRIGENT 5.1 obsahuje řadu funkcí, které zrychlují vkládání dat. Z často používaných je to například automatické vkládání datumu a čísla dokladu, generování účetních řádků s DPH nebo kopírování dříve zapsaných operací. Pokud nechcete, nemusíte tyto funkce využívat a můžete provádět zápisy podle svých představ.

Rychlost bývá velmi často na úkor kvality. Proto má DIRIGENT 5.1 zabudováno několik kontrolních funkcí. Nedovolí zaúčtovat na neexistující účet. Pokud použijete novou účetní souvztažnost, zeptá se jestli to myslíte vážně nebo jste se spletli. Kontrola DPH se snaží odhalit špatně spočítané daňové doklady. Velmi užitečný je aktuální stav důležitých účtů, který vidíte při zapisování účetních operací na obrazovce.

Pokud Vás DIRIGENT 5.1 zaujal, dohodněte si s námi bezplatné předvedení programu ve Vaší firmě nebo si stáhněte demoverze:

Demo verze DIRIGENT 5.1 daňová evidence
demoju.exe (315 kB)
Demo verze DIRIGENT 5.1 podvojné účetnictví
demopu.exe (361 kB)
Manuál ve formátu MS Word
manual.doc (97 kB)

Obě demonstrační verze jsou zkomprimovány programem ZIP. Jsou samorozbalovací, takže stačí pouze soubor spustit. Demonstrační verze je omezena objemem dat.

 

   Cena programu

  ■ Komplet DIRIGENT 5.1
     s daňovou evidencí

   
 Cena  2.900,- Kč + DPH

  ■ Komplet DIRIGENT 5.1
     s podvojným účetnictvím

   
 Cena  6.900,- Kč + DPH

 

 
   Kontakt


Ing. Vladimír Hurta
Hurta Software

Klučov 109
282 01 Český Brod

telefon: +420 602 311 707
e-mail: office@hurta.cz

IČ: 11228776
DIČ: CZ6309140189